Print this page

Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keq

09 Dec 2020
Muzik Shqip - Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keq

Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keq (Official Video), kengetarja Donjeta Morina po vazhdon te sjell kenge te reja kohe pas kohe, ajo kengen e saj te fundit e ka sjell ne bashkpunim me Bini DIEZ. Kenga e tyre titullohet "Mos fol keq" dhe eshte e prodhuar nga Bini DIEZ dhe gjithashtu eshte lansuar ne Youtube te kanali DIEZ Music. Projekti i kengetares vjen i punuar me Tekst nga Fadil Topalli, ndersa me Videoklip nga Imagine Films.

Rate this item
(0 votes)