10minuta lajme shqip blue1
Eni Koci feat Fisniket - Lamtumire

09 Dec 2020
Muzik Shqip - Eni Koci feat Fisniket - Lamtumire

Eni Koci feat Fisniket - Lamtumire (Official Video), kengetarja e njohur shqiptare Eni Koci ka lansuar kengen e saj me te re ne Youtube. Kenga e saj e fundit vjen ne duet me Fisniket. Kenga e tyre mban titullin "Lamtumire".Kenga eshte prodhuar nga Genc Prelvukaj, kurse Video xhirimet e klipit jane realizuar nga produksioni Black Fish, gjithashtu kengen mund ta gjeni te kanali zyrtare blackfishofficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android