10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - E mira

09 Dec 2020
Muzik Shqip - Gold AG - E mira

Gold AG - E mira (Official Video), reperi Gold AG ka lansuar projektin e tij me titull "E mira", kenga eshte e punuar nga vet reperi, ndersa Video e ka prodhuar kompania MProduction,gjithashtu edhe videoja e plot eshte e publikuar po te ky kanal ne Youtube.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android