10minuta lajme shqip blue1




2Ton - Gota

09 Dec 2020
Muzik Shqip - 2Ton - Gota

2Ton - Gota (Official Video), kengetari i njohur dhe shume i pelqyer 2Ton po sjell vazhdimisht kenge te reja. Ai se fundmi ka prublikuar kengen e re me titull "Gota", kjo kenge eshte e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet kengetari. Projekti i ri poashtu eshte i kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka realizuar XL Films.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android