Print this page

2Ton - Gota

09 Dec 2020
Muzik Shqip - 2Ton - Gota

2Ton - Gota (Official Video), kengetari i njohur dhe shume i pelqyer 2Ton po sjell vazhdimisht kenge te reja. Ai se fundmi ka prublikuar kengen e re me titull "Gota", kjo kenge eshte e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet kengetari. Projekti i ri poashtu eshte i kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka realizuar XL Films.

Rate this item
(0 votes)