10minuta lajme shqip blue1
Don Xhoni - Kokaina

16 Dec 2020
Muzik Shqip - Don Xhoni - Kokaina

Don Xhoni - Kokaina (Official Video), reperi i njohur Don Xhoni ka publikuar kengen e tij me te re e cila titullohet "Kokaina". Kjo kenge eshte e prodhuar nga Rzon, ndersa me Tekst dhe melodi nga Don Xhoni. "Kokaina" eshte e konpletuar edhe me Videoklip te cilin e ka realizuar Elena Kelmendi, kengen gjithashtu mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare DON XHONI.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android