Print this page

Don Xhoni - Kokaina

16 Dec 2020
Muzik Shqip - Don Xhoni - Kokaina

Don Xhoni - Kokaina (Official Video), reperi i njohur Don Xhoni ka publikuar kengen e tij me te re e cila titullohet "Kokaina". Kjo kenge eshte e prodhuar nga Rzon, ndersa me Tekst dhe melodi nga Don Xhoni. "Kokaina" eshte e konpletuar edhe me Videoklip te cilin e ka realizuar Elena Kelmendi, kengen gjithashtu mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare DON XHONI.

Rate this item
(1 Vote)