10minuta lajme shqip blue1
DJ Gimi-O X Bardhi ft. Fifi - Du & Ich

16 Dec 2020
Muzik Shqip - DJ Gimi-O X Bardhi ft. Fifi - Du & Ich

DJ Gimi-O X Bardhi ft. Fifi - Du & Ich (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e famshme Fifi ka lansuar projektin e saj te ri i cili vjen ne bashkpunim me reperin Bardhi dhe me Dj Gimi. Kenga e tyre mban titullin "Du & ich" dhe vjen e realizuar me Klip te cilin e ka prodhuar Imagine Films, ndersa Muziken e ka realizuar Çelik Lipa, teksti i kenges eshte shkruar nga Fifi dhe Bardhi. Kenga "Du & Ich" eshte lansuar ne Youtube te kanali BARDHI.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android