Print this page

DJ Gimi-O X Bardhi ft. Fifi - Du & Ich

16 Dec 2020
Muzik Shqip - DJ Gimi-O X Bardhi ft. Fifi - Du & Ich

DJ Gimi-O X Bardhi ft. Fifi - Du & Ich (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e famshme Fifi ka lansuar projektin e saj te ri i cili vjen ne bashkpunim me reperin Bardhi dhe me Dj Gimi. Kenga e tyre mban titullin "Du & ich" dhe vjen e realizuar me Klip te cilin e ka prodhuar Imagine Films, ndersa Muziken e ka realizuar Çelik Lipa, teksti i kenges eshte shkruar nga Fifi dhe Bardhi. Kenga "Du & Ich" eshte lansuar ne Youtube te kanali BARDHI.

Rate this item
(0 votes)