10minuta lajme shqip blue1
Skerdi - S'te Fal

16 Dec 2020
Muzik Shqip - Skerdi - S'te Fal

Skerdi - S'te Fal (Official Video) kenga me e re e cila vjen nga kengetari Skerdi eshte lansuar, kenga titullohet "S'te Fal" dhe vjen e realizuar me Videoklip shume te bukur. Kenga e re eshte punuar me Tekst dhe Muzik nga Skerdi, gjithashtu kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali privat
SKERDI.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android