10minuta lajme shqip blue1
Redon - Cash

16 Dec 2020
Muzik Shqip - Redon - Cash

Redon - Cash (Official Video 2021), reperi Redon ka sjell kengen e tij me te re e cila titullohet "Cash". Kjo kenge eshte e punuar nga ybate, ndersa Tekstin e kenges e ka shkruar vet Redon. Kjo kenge e bukur eshte e punuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar kompania FlowProduction, kengen e re mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android