10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Liri a Vdekje

22 Dec 2020
Muzik Shqip - Gold AG - Liri a Vdekje

Gold AG - Liri a Vdekje (Official Video), reperi Gold AG ka publikur kengen e tij te re me titull "Liri a Vdekje". Kenga vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet reperi, kurse me Videoklip te xhiruar nga MProduction. Ai poashtu kengen e ka lansuar ne Youtube te kanali i tij zyrtare i cili mban emrin Gold AG.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android