Print this page

Gold AG - Liri a Vdekje

22 Dec 2020
Muzik Shqip - Gold AG - Liri a Vdekje

Gold AG - Liri a Vdekje (Official Video), reperi Gold AG ka publikur kengen e tij te re me titull "Liri a Vdekje". Kenga vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet reperi, kurse me Videoklip te xhiruar nga MProduction. Ai poashtu kengen e ka lansuar ne Youtube te kanali i tij zyrtare i cili mban emrin Gold AG.

Rate this item
(0 votes)