10minuta lajme shqip blue1
Kida - Drunk

22 Dec 2020
Muzik Shqip - Kida - Drunk

Kida - Drunk (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e dashur per publikun tone shqiptare Kida ka lansuar projektin e saj me te ri. Kenga e saj e re tiutllohet "Drunk" dhe vjen eskluzivish ne Youtube te kanali i saj personal "Kida". Kengetarja per kengen e re ka bashkpunuar me Mixey Music, ndersa Teksti eshte i shkruar nga Nuk. Projekti "Drunk" eshte i kompletuar edhe me Klip te cilin e ka realizuar Entermedia.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android