Print this page

Kida - Drunk

22 Dec 2020
Muzik Shqip - Kida - Drunk

Kida - Drunk (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e dashur per publikun tone shqiptare Kida ka lansuar projektin e saj me te ri. Kenga e saj e re tiutllohet "Drunk" dhe vjen eskluzivish ne Youtube te kanali i saj personal "Kida". Kengetarja per kengen e re ka bashkpunuar me Mixey Music, ndersa Teksti eshte i shkruar nga Nuk. Projekti "Drunk" eshte i kompletuar edhe me Klip te cilin e ka realizuar Entermedia.

Rate this item
(0 votes)