10minuta lajme shqip blue1
Irkenc hyka - Më Fal

22 Dec 2020
Muzik Shqip - Irkenc hyka - Më Fal

Irkenc hyka - Më Fal (Official Lyrics), kengetari i njohur Irkenc Hyka po qendron aktiv me projekte te reja,. Ai se fundmi ka sjell kengen e tij si Audio. Kenga mban titullin "Më Fal" dhe eshte e punuar nga vet kengetari. Kengen e re mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtar UnixMusic.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android