Print this page

Irkenc hyka - Më Fal

22 Dec 2020
Muzik Shqip - Irkenc hyka - Më Fal

Irkenc hyka - Më Fal (Official Lyrics), kengetari i njohur Irkenc Hyka po qendron aktiv me projekte te reja,. Ai se fundmi ka sjell kengen e tij si Audio. Kenga mban titullin "Më Fal" dhe eshte e punuar nga vet kengetari. Kengen e re mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtar UnixMusic.

Rate this item
(0 votes)