10minuta lajme shqip blue1
Tayna - Johnny

22 Dec 2020
Muzik Shqip - Tayna - Johnny

Tayna - Johnny (Official Video), kenga me e re nga kengetarja e famshme Tayna eshte publikuar. Kenga vjen me titull "Johnny" dhe vjen e prodhuar nga Cricket, kurse Tekstin e kesaj kenge e ka shkruar vet Tayna. Projekti i kengetares vjen premier ne Youtube te kanali cili mban emrin Friends Entertainment. Kjo kenge e bukur vjen e finalizuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka xhiruar produksioni Sekuence.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android