10minuta lajme shqip blue1
Andi - Pom thirr

22 Dec 2020
Muzik Shqip - Andi - Pom thirr

Andi - Pom thirr (Official Video 2021), reperi i ri me emrin Andi ka publikuar projektin e tij me te ri. Ai kengen e re e ka publikuar ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records. Kenga e re mban titullin "Pom thirr", kjo kenge e bukur vjen e realizuar me Tekst nga vet reperi, ndersa Videoklipin e ka prodhuar FlowMusic. Ky projekt vetem per pak dite eshte pelqyer mjaft mir dhe ka mbeldhur plot klikime ne Youtube.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android