10minuta lajme shqip blue1
GEASYMAJK - Hajde te Baba

26 Dec 2020
Muzik Shqip - GEASYMAJK - Hajde te Baba

GEASYMAJK - Hajde te Baba (Official Video), reperi i njohur dhe shume i sukseshem GEASY ka publikuar kengen e tij me te re e cila vjen ne duet me reperin Majk. Kenga e dyshes titullohet "Hajde te baba", kjo kenge e prodhuar nga Rzon dhe BigDeals, ndersa Tekstin e ka shkruar vet dyshja GEASY dhe Majk. Projekti i ri poashtu eshte i kompletuar me Videoklip te cilin e ka realizuar produksioni Imagine Films. "Hajde te baba" eshte postuar ne Youtube te kanali BABASTARSchannel.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android