10minuta lajme shqip blue1
Butrin Imeri - Phantom

26 Dec 2020
Muzik Shqip - Butrin Imeri - Phantom

Butrin Imeri - Phantom (Official Video), projekti i shume prituar nga kengetari Butrint Imeri eshte publikuar ne Youtube. Kenga e re titullohet "Phantom" dhe eshte e prodhuar nga Rzon, ndersa Tekstin e kenges e ka shkruar Butrinit, Rzon. Ky projekt i bukur eshte i finalizuar edhe me Videoklip te cilin e ka bere produksioni i njohur Entermedia.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android