10minuta lajme shqip blue1
Dhurata Dora - Harrom

26 Dec 2020
Muzik Shqip - Dhurata Dora - Harrom

Dhurata Dora - Harrom (Official Video), kengetarja me fame Dhurata Dora ka sjell kengen e saj te re. Kenga mban titullin "Harrom" dhe vjen eksluzivish ne Youtube te kanali i saj personal Dhurata Dora. Kengetarja per kengen e re ka bashkpunuar me Panda Music, kurse Tekstin e bukur e ka shkruar Dhurata, Tonic dhe Denk. Ky projekt eshte i kompletuar edhe me Klip per te cilin eshte kujdesur Supercut Studio.

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android