10minuta lajme shqip blue1
Shyhrete Behluli - Gurbetqar emrin e kam

26 Dec 2020
Muzik Shqip - Shyhrete Behluli - Gurbetqar emrin e kam

Shyhrete Behluli - Gurbetqar emrin e kam (Official Video), kengetarja jone e njohur dhe shume e pelqyer per publikun tone Shyhrete Behluli sapo ka sjell projektin e saj. Kenga vjen me titull "Gurbetqar emrin e kam", kjo kenge permban vargje te cilat i kushtohen gurbetqareve dhe ka nje tekst shume te mir. Per kete kenge te bukur Shyhretja ka bashkpunuar me Miti Geci, kurse per Tekstin me Abaz Selmani. Projekti "Gurbetqar ermin e kam" eshte i punuar edhe me Videoklip shume te bukur i cili eshte xhiruar nga Vizion Media.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android