10minuta lajme shqip blue1
Mozzik - n'Tiranë

09 Jan 2021
Muzik Shqip - Mozzik - n'Tiranë

Mozzik - n'Tiranë (Official Video), reperi i njohur dhe shume i dashur per publikun Mozzik ka sjell kengen e tij me te re e cila titullohet "n'Tiranë". Kjo keng e bukur eshte e prodhuar nga Rzon ndersa per Tekstin eshte kujdesur vet reperi. Kenga "n'Tiranë" vjen e kompletuar edhe me Klip te cilin e ka punuar WESHOOT FILM. Gjithashtu kengen e re mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare i reperi i cili mban emrin MOZZIK.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android