10minuta lajme shqip blue1
REEALT - m'Kujtohet

09 Jan 2021
Muzik Shqip - REEALT - m'Kujtohet

REEALT - m'Kujtohet (Official Video 2021), kengetari Reealt pak ore me pare ka lansuar projektin e tij te ri. Kenga e cila mban titullin"m'Kujtohet" eshte publikuar ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records. Kjo kenge e bukur eshte e punuar me Tekst nga vet Reealt ndersa Videoklipin e ka prodhuar Time Pictures. Kenga eshte ritmike dhe ka nje shume te bukur.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android