Print this page

REEALT - m'Kujtohet

09 Jan 2021
Muzik Shqip - REEALT - m'Kujtohet

REEALT - m'Kujtohet (Official Video 2021), kengetari Reealt pak ore me pare ka lansuar projektin e tij te ri. Kenga e cila mban titullin"m'Kujtohet" eshte publikuar ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records. Kjo kenge e bukur eshte e punuar me Tekst nga vet Reealt ndersa Videoklipin e ka prodhuar Time Pictures. Kenga eshte ritmike dhe ka nje shume te bukur.

Rate this item
(2 votes)