10minuta lajme shqip blue1
Tayna x L'Algérino - Moona

22 Jan 2021
Muzik Shqip - Tayna x L'Algérino - Moona

Tayna x L'Algérino - Moona (Official Video), kengetarja e njohur dhe e shume pelqyer Tayna ka publikuar kengen e saj me te re e cila titullohet "Moona" Kenga e re eshte ne duet me reperin L'Algérino dhe eshte e publikuar ne Youtube te kanali Friends Entertainment. Kjo eshte kenga e pare qe dyshja kane sjell bashk. Projekti vjen i punuar nga Cricket, kurse Tekstin e ka shkruar vet Tayna dhe L'Algérino. Gjithashtu kenga eshte e kompletuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar produksioni Sekuense.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android