Print this page

Tayna x L'Algérino - Moona

22 Jan 2021
Muzik Shqip - Tayna x L'Algérino - Moona

Tayna x L'Algérino - Moona (Official Video), kengetarja e njohur dhe e shume pelqyer Tayna ka publikuar kengen e saj me te re e cila titullohet "Moona" Kenga e re eshte ne duet me reperin L'Algérino dhe eshte e publikuar ne Youtube te kanali Friends Entertainment. Kjo eshte kenga e pare qe dyshja kane sjell bashk. Projekti vjen i punuar nga Cricket, kurse Tekstin e ka shkruar vet Tayna dhe L'Algérino. Gjithashtu kenga eshte e kompletuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar produksioni Sekuense.

Rate this item
(0 votes)