10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Malli i vendlindjes

22 Jan 2021
Muzik Shqip - Gold AG - Malli i vendlindjes

Gold AG - Malli i vendlindjes (Official Video), reperi Gold AG po sjelle kenge te reja kohe pas kohe. Ai sapo ka lansuar kengen e tij me te re me titull "Malli i Vendlindjes". Kjo kenge eshte e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet reperi. Projekti eshte i kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka punuar kompania MProduction. Kengen e re mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare Gold AG.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android