Print this page

Gold AG - Malli i vendlindjes

22 Jan 2021
Muzik Shqip - Gold AG - Malli i vendlindjes

Gold AG - Malli i vendlindjes (Official Video), reperi Gold AG po sjelle kenge te reja kohe pas kohe. Ai sapo ka lansuar kengen e tij me te re me titull "Malli i Vendlindjes". Kjo kenge eshte e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet reperi. Projekti eshte i kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka punuar kompania MProduction. Kengen e re mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare Gold AG.

Rate this item
(1 Vote)