10minuta lajme shqip blue1
Dafina Zeqiri - Duro

14 Mar 2021
Muzik Shqip - Dafina Zeqiri - Duro

Dafina Zeqiri - Duro (Official Video), kengetarja e njohur Dafina Zeqiri sapo ka sjell kengen e saj me te re e cila titullohet "Duro". Kjo kenge eshte e punuar me Muzik nga vet Dafi, kurse Tekstin e ka shkruar Elinel. Videoklipi i kesaj kenge eshte i realizuar nga kompania Entermedia. Kenga "Duro" menjeher pas lansimit ka marre klikime te shumta ne Youtube.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android