10minuta lajme shqip blue1
Genta Ismajli ft. Fero - Level Up

14 Mar 2021
Muzik Shqip - Genta Ismajli ft. Fero - Level Up

Genta Ismajli ft. Fero - Level Up (Official Video), Dueti me i ri i cili vjen nga reperi Fero dhe kengetarja e njohur Genta Ismajli eshte publikuar. Kenga e re mban titullin "Level up" dhe vjen e kompletuar me Videoklip te cilin e ka punuar Gang Gang Films. Kenga "Level up" sjelle dyshen per here te pare ne bashkpunim i cili po rezulton te jete i sukseseshem. Per Muziken e ketij projekti e ka realizuar Gent Films, kurse Tekstin e ka shkruar Fero. Kengen gjithashtu mund ta gjeni ne Youtube te kanali Genta Ismajli.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android