10minuta lajme shqip blue1
Kidda ft. Dardan - Pale

14 Mar 2021
Muzik Shqip - Kidda ft. Dardan - Pale

Kidda ft. Dardan - Pale (Official Video), dyshja e njohur Dardan dhe Kidda kane ardhur ne duet. Kenga e tyre titullohet "Pale" dhe vjen eskluzivisht ne Youtube te kanali zyrtare KIDDA. Per prodhimit ketij projekti te bukuar eshte kujdesur LEWO, kurse Tekstin e ka shkruar vet dyshja Kidda dhe Dardan. Projekti poashtu eshte i punuar me Videoklip shume te bukur te cilin e ka realizuar Valon Aziri.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android