10minuta lajme shqip blue1
Adelina Berisha - Valla

14 Mar 2021
Muzik Shqip - Adelina Berisha - Valla

Adelina Berisha - Valla (Official Video), kengetarja Adelina Berisha sapo ka lansuar projektin e saj me te ri i cili mban titullin "Valla". Kengetarja per kengen e re ka bashkpunuar me Rzon per Muziken dhe Tekstin. Kengen "Valla" mund ta gjeni ne Youtube te kanali ONIMA. Adelina kengen e ka kompletuar edhe me Videoklipe shume te bukur te cilin e ka xhiruar produksioni Imagine Films.

 

Rate this item
(20 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android