Print this page

Adelina Berisha - Valla

14 Mar 2021
Muzik Shqip - Adelina Berisha - Valla

Adelina Berisha - Valla (Official Video), kengetarja Adelina Berisha sapo ka lansuar projektin e saj me te ri i cili mban titullin "Valla". Kengetarja per kengen e re ka bashkpunuar me Rzon per Muziken dhe Tekstin. Kengen "Valla" mund ta gjeni ne Youtube te kanali ONIMA. Adelina kengen e ka kompletuar edhe me Videoklipe shume te bukur te cilin e ka xhiruar produksioni Imagine Films.

 

Rate this item
(7 votes)