10minuta lajme shqip blue1
Rina - Bad Rosita

18 Mar 2021
Muzik Shqip - Rina - Bad Rosita

Rina - Bad Rosita (Official Video), kengetarja simpatike Rina Balaj, ka sjell kengen e saj me te re e cila mban titullin "Bad Rosita". Kenga eshte e prodhuar nga Çelik Lipa ndersa ajo kengen e ka lansuar ne Youtube te kanali AlphapopOriginal. Projekti eshte pritur shume mir nga fansat e kengetares dhe po pelqehet shum.

Rate this item
(18 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android