10minuta lajme shqip blue1
Ronela Hajati - Prologue

18 Mar 2021
Muzik Shqip - Ronela Hajati - Prologue

Ronela Hajati - Prologue (Official Video), kenga me e re e cila sapo eshte lansuar ne Youtube vjen nga kengetarja e njohur dhe shume e famshme Ronela Hajati. Kenga e saj titullohet "Prologue" dhe eshte e prodhuar me Muzik nga Tull Production, ndersa me Tekst te shkruar nga vet Ronela. Projekti eshte i kompletuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka realizuar kompania "moneymusic.ent". Kengen gjithashtu mund ta gjeni ne kanalin zyrtare Ronela Hajati.

Rate this item
(8 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android