10minuta lajme shqip blue1
Tayna x Ivorian Doll - WTF

19 Mar 2021
Muzik Shqip - Tayna x Ivorian Doll - WTF

Tayna x Ivorian Doll - WTF (Official Video), reperja Tayna sapo ka publikuar projektin e saj me te ri. Kenga e re mban titullin "WTF" dhe vjen ne duet me reperen Ivorian Doll. Per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Egzon Surkishi, ndersa Teksti eshte i shkruar nga Tayna dhe Ivorian Doll. Kenga "WTF" eshte i finalizuar edhe me Videoklip i cili eshte i prodhuar nga Tesa Gashi. Projekti "WTF" sjell dyshen per here te pare ne bashkpunim.

Rate this item
(23 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android