Print this page

Tayna x Ivorian Doll - WTF

19 Mar 2021
Muzik Shqip - Tayna x Ivorian Doll - WTF

Tayna x Ivorian Doll - WTF (Official Video), reperja Tayna sapo ka publikuar projektin e saj me te ri. Kenga e re mban titullin "WTF" dhe vjen ne duet me reperen Ivorian Doll. Per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Egzon Surkishi, ndersa Teksti eshte i shkruar nga Tayna dhe Ivorian Doll. Kenga "WTF" eshte i finalizuar edhe me Videoklip i cili eshte i prodhuar nga Tesa Gashi. Projekti "WTF" sjell dyshen per here te pare ne bashkpunim.

Rate this item
(11 votes)