10minuta lajme shqip blue1
Engjellusha Salihu - A e din dashni

21 Mar 2021
Muzik Shqip - Engjellusha Salihu - A e din dashni

Engjellusha Salihu - A e din dashni (Official Video), kengetarja e njohur Engjellusha Salihu sapo ka sjelle ne Youtube kengen e saj me te re me titull "A e din dashni". Kenga eshte balad dhe i dedikohet dashnis dhe mban nje Tekst shume te bukur i cili eshte i shkruar nga Miti Geci. Projekti " A e din dashni" eshte i finalizuar edhe me Videoklip te cilin e ka prodhuar Vizion Media, ndersa per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur Miti Geci.

 

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android