10minuta lajme shqip blue1
REEALT - We go up

21 Mar 2021
Muzik Shqip - REEALT - We go up

REEALT - We go up (Official Video 2021), reperi i njohur REEALT ka lansuar projektin e tij me te ri. Kenga e re mban titullin "We go up" dhe vjene eksluzivisht ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records. Per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet reperi REEALT, ndersa Videoklipin e ka prodhuar produksioni Time Pictures. Kenga "We go up" menjeher pas lansimit eshte pritur mir dhe po pelqehet mjaft shume. Kjo nuk eshte kenga e vetme e reperit, ai ka edhe disa kenge te tjera te cilat kan rezultuar shume te sukseseshme dhe ato jane " FAKE" "Dopeboy" dhe "m'kujtohet".

Rate this item
(12 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android