10minuta lajme shqip blue1
Adrian Gaxha & Floriani feat. Skivi - Welcome to Prishtina

16 Dec 2013
Muzik shqip Adrian Gaxha & Floriani feat. Skivi - Welcome to Prishtina

Adrian Gaxha & Floriani feat. Skivi - Welcome to Prishtina ( Official Video ), Lyrics: Bujar Idrizi & Geta Mulliqi, Video: Entermedia, Posted in YouTube Channel: Adrian Gaxha Official.

Rate this item
(9 votes)
More in this category: Miriam Cani - Labirint »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android