10minuta lajme shqip blue1
Meti ft Dhurata Dora & Cekic - E bojna hot

20 Dec 2013
Muzik shqip Meti ft Dhurata Dora & Cekic - E bojna hot

Meti ft Dhurata Dora & Cekic - E bojna hot, Beatz: Str8dope entertainment, Lyrics and Music: No info, Posted in YouTube Channel: Str8DopeEnt.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android