10minuta lajme shqip blue1
Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu & Baba-Tarabuka ft. Mario - Mos me gjuj

22 Dec 2013
Muzik shqip Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu & Baba-Tarabuka ft. Mario - Mos me gjuj

Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu & Baba-Tarabuka ft. Mario - Mos me gjuj (Official Video HD), Music: Alban Furtuna, Lyrics: Rozana Radi, Make up: Dhurata Curri, Video: MAX Production, Posted in YouTube Channel: ArkivaShqip.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android