10minuta lajme shqip blue1
Shpat Deda - M'fal

28 Dec 2013
Muzik shqip Shpat Deda - M'fal

Shpat Deda - M'fal, Music and Lyrics: Shpat Deda, Bas: Armend Xhaferi, Guitar: Shpat Deda, Video: Studio Homebasesound, Posted in YouTube Channel: Shpat Deda.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android