10minuta lajme shqip blue1
Genta Ismajli - Anuloje

30 Dec 2013
Muzik shqip Genat Ismajli - Anuloje

Genta Ismajli - Anuloje (Tekst Video 2014), Lyrics and Music: Arsim Bunjaku, Arragment: Virusi, Posted in YouTube Channel: Genata Ismajli.

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android