10minuta lajme shqip blue1
Fjolla Morina Ft.Stresi - Jena Bo Tym

05 Jan 2014
Muzik shqip Fjolla Morina Ft.Stresi - Jena Bo Tym

Fjolla Morina Ft.Stresi - Jena Bo Tym ( Official Video ), Music: Andy Gramm, Video Production: Image Films, Publishing: NRG Multimedia, Posted in YouTube Channel: LoudCom Media.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android