10minuta lajme shqip blue1
Korab Jetishi dhe Teuta Selimi - Non Stop

13 Jan 2014
Muzik shqip Korab Jetishi dhe Teuta Selimi - Non Stop

Korab Jetishi dhe Teuta Selimi - Non Stop, Music and Lyrics: Ilir Berani, Video: IMAGINE FILMS, LLC, Publishing: OnAir.FM, Posted in YouTube Channel: Korab Jetishi OnAir.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android