10minuta lajme shqip blue1
Ledri Vula - 100 Probleme

01 Feb 2014
Muzik shqip Ledri Vula - 100 Probleme

Ledri Vula - 100 Probleme (Official Video HD), Music: BigBang and StashBeats, Lyrics: Ledri Vula, Rec and Mix: Red Box Entertainment, Edited: Adhurim Kida, Directed: Fadil Berisha, Staring: Angela Martini, Posted in YouTube Channel: Ledri Vula.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android