10minuta lajme shqip blue1
Elvana Gjata Ft Kaos - Disco Disco

03 Feb 2014
Muzik shqip Elvana Gjata Ft Kaos - Disco Disco

Elvana Gjata Ft Kaos - Disco Disco (Official Video HD), Music and Lyrics: No info, Official Audio: Elvana Gjata & Kaso, Posted in YouTube Channel:ElvanaGjataOfficial.

Rate this item
(7 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android